DİJİKUR YÖNETİM PANELİÇALIŞMA ŞEKLİ

Panolar Oda veya Dernekten altın etiket bilgi girişi yapılan yapıdadır. Panolara bilgiler GPRS/EDGE teknolojisi ile daha hızlı ve güvenli iletilir. Etiket bilgileri gönderildiği andan itibaren sisteme kayıtlı tüm panolara anında ulaşır. Kur aktarım panoları istenilen sayıda kullanılabilir. Tek merkezden yönetme ve bilgi akışının avantajı ile çok fonksiyonlu cihazlardır.Bilgi panoları GPRS modem üzerinden her ortamda yayın alabilmektedir. Bilgi panosu ister TÜRKİYE’DE İsterseniz dünyanın herhangi bir yerinde olabilir.


EKONOMİK YÖNÜ

  • Oda veya Derneğe katkısı : Etiket basım ve dağıtım maliyetini ortadan kaldırır. Sms veya telefon ile iletilen duyuru masrafları ortadan kaldırır.
  • Kuyumcuya katkısı : Her alım satımda düzenli olarak açılan telefon masraflarını ortadan kaldırır. Müşteriye sağlanan görsellik ile güvenilirliği arttırır.

ALIŞVERİŞE KATKISI

Hava şartları, personel eksikliği, etiket basım ve dağıtım süresi gibi faktörlerden etkilenmeden aynı anda tüm üye işyerlerine eş zamanlı ulaşmasıyla doğru bilgilenmeyi sağlayan ve müşteri memnuniyeti oluşması bakımından güven veren bir sistemdir.

Dijikur Led Pano

Dijikur Pano'nun 5, 7 ve 10 Satırlı Versiyonları şu an Müşterilerimize Hizmet Vermektedir. Bu Panolar GPRS ve İnternet alt yapısıyla çalışabilmektedir.

Dijikur Pc

Dijikur Pc Lcd Monitör ve Televizyonlarınızı Online Kur Takip Ekranı Olarak Kullanma İmkanı Sağlar. Dijikur PC Üzerinde İki Adet USB Girişi, Ses Girişi ve VGA Görüntü Çıkışı Vardır.